Instruktorzy 2018-10-29T20:35:32+01:00

Program szkolenia oparty jest na aktualnym Programie Nauczania Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Snowboardu. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia i długoletni staż w nauczaniu. Szkolenia prowadzimy głównie na Stacji narciarskiej POD WANGIEM, a na specjalne życzenie klienta również na innych stokach oraz w Czechach (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb, stopnia zaawansowania i czynionych postępów w nauce. Nauczamy początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Doszkalamy, poprawimy sylwetkę w trakcie jazdy, oswajamy z jazdą sportową i w trudnych warunkach. Jazda na nartach i desce to nasza pasja – podzielimy się nią z Tobą. Zajęcia narciarskie i snowboardowe prowadzimy w formie indywidualnej i grupowej. Na zajęciach grupowych osoby biorące w nich udział powinny posiadać podobny poziom umiejętności – ułatwia to prowadzenie szkolenia.

Szkolimy dzieci w każdym wieku. Zapoznajemy ze sprzętem, środowiskiem, w którym będą odbywać się zajęcia, oferujemy liczne pomoce naukowe. Przygotowaliśmy specjalne, odgrodzone od nartostrady, pole ćwiczebne o niewielkim kącie nachylenia ułatwiające stawianie pierwszych kroków na nartach i snowboardzie.